МАШИНКА ДЛЯ ВІДСТРИГАННЯ КОВТУНІВ XIAOMI MIJIA LINT REMOVER
ОРИГИНАЛ 100%
Хоч якою новою буде річ, на ній однаково рано чи пізно збивається вовна, утворюючи ковтуни, які суттєво псують її зовнішній вигляд. Для боротьби з цим компанія Xiaomi спільно з Mijia створили машинку для видалення ковтунів Xiaomi Mijia Lint Remover — вона не шкодить тканині та не залишає слідів, з нею навіть старе пальто матиме вигляд як нове. Конструкція пристрою поєднує в собі цілу низку рішень для ефективного видалення ковтунів і ворсинок з одягу без шкоди для тканини.

КОНСТРУКЦІЯ
Машинка має тонку захисну сітку (товщина всього 0,35 мм), що дає змогу максимально наблизитися до тканини та водночас не пошкодити її під час чищення, а п'ять гострих ножів різальної головки забезпечують чудове різання. Спеціальна конструкція корпусу з відсіком для ковтунів і вентилятор із негативним тиском, забезпечать чудове всмоктування відпрацьованих ковтунів. Передбачена система запобігання зворотному потоку. Відсік для ковтунів має прозору кришку, що дає змогу бачити заповненість і очищати своєчасно.

АВТОНОМНІСТЬ
Вбудований акумулятор, ємністю 1300 mA‧h забезпечує до 90 хвилин автономної роботи, а для повного заряджання необхідно до 2 годин. Потужність акумулятора 2 Вт, що дасть змогу видалити ковтуни з будь-якого одягу.

БЕЗПЕКА
Для безпечного використання машинку обладнано подвійною системою автоматичного вимкнення: у разі відкриття ємності для відпрацьованих ковтунів або зняття робочої головки.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Вага | 0.213 кг |
- Ціна: 500 ₴







