
Машинка для видалення катишків Xiaomi Lofans Lint Remover CS-621
400 ₴
- Готово до відправки
- Код: cs-621
Машинка-тример Lofans Hair Ball Trimmer (CS-621) дбайливо видаляє катишки з вашого одягу і дбає про тканину. Усього кілька хвилин знадобиться, щоб оновити теплі речі і виглядати бездоганно.
Висока продуктивність
Швидкість двигуна невеликого приладу складає 7000 об/хв, утворюючи необхідну потужність для якісної роботи.
Усередині вбудований вентилятор, який створює потік повітря для максимального видалення катишків від тканини і допомагає гострим лезам зрізати їх.Прилад здатний захоплювати великі та дрібні катишки.
Товщина сітки всього 0,35 мм, тому вона щільно прилягає до поверхні тканини, не допускаючи її пошкодження. Трилопатеве лезо з нержавіючої сталі обертається з високою швидкістю і начисто зрізає катишки з поверхні тканини без зайвого натягу.
Щоб не пошкодити одяг, не тисніть із силою на тканину, достатньо акуратно провести пристрій поверхнею.
Портативність
Xiaomi Lofans (CS-621) важить всього 125 г. Прилад зручно використовувати вдома, а завдяки невеликим розмірам можна легко взяти в подорож або відрядження. Машинка виглядає як стильний аксесуар. Білий корпус, виготовлений з високоміцного пластику. Пристрій зручно тримати в руці, а керується лише однією кнопкою із вбудованим індикатором.
КОМПЛЕКТАЦІЯ С БАТАРЕЙКАМИ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип живлення | Батарейки |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Вага | 0.125 кг |
- Ціна: 400 ₴


