
Ультразвукова щітка масажер для очищення обличчя Xiaomi JORDAN & JUDY Face Cleaning NV0001 (блакитна)
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: NV0001blue
Підходить для щоденного очищення та масажу обличчя.
Вібруюча силіконова щітка дбайливо і глибоко очищає шкіру. З її допомогою можна знімати макіяж або просто вмиватися. Рекомендується до використання з улюбленим засобом, що очищає.
Для молодості шкіри важливо не тільки очищати її, але й стимулювати кровотік та регенерацію клітин. Краще, ніж вібраційний масаж із цим не впорається жодної іншої.
Поверхня, розділена на три зони:
- область із тонкими щіточками.
- зона з товстими щіточками.
- область із широкими щіточками із задньої сторони.
Інструкція:
На шкіру наноситься зволожуючий засіб. На цьому етапі з обличчя змивається макіяж. Прилад запускається. Увімкнення відбувається при натисканні кнопки «вкл/вимк».
Процедура очищення:
Чищення шкіри проводиться круговими рухами. Спочатку чиститься один бік обличчя, потім інший. Крила носа чистяться за умови виконання рухів вгору/вниз. Чищення чола починається від центру у напрямку скронь. Час використання масажера не більше 5 хвилин. Після закінчення процедури проводиться умивання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електричний масажер |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Відлущування шкіри (пілінг), Косметичний масаж |
| Область застосування | Обличчя, Шия |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 82 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 300 ₴




