СТИЛЬНИЙ ОФІСНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР
Неймовірно приємний дизайн та широкі зручні кнопки.
Два можливі джерела живлення. Це батарейка AG10 та фотоелементи, які дозволяють KACO Lemo Calculator працювати від сонячної енергії.
Неймовірно приємний дизайн та широкі зручні кнопки.
Два можливі джерела живлення. Це батарейка AG10 та фотоелементи, які дозволяють KACO Lemo Calculator працювати від сонячної енергії.
Корпус зроблений з якісного пластика, рідкокристалічний екран відображає цифри у великому форматі. Цифри та позначення великі, тому зір не доведеться напружувати навіть до кінця повного робочого дня.
Він розташований під невеликим кутом до площини столу, тому світло, що падає з вікна або виходить зверху, від електричних приладів не впливає на чіткість зображення.
А його широкі, приємні на дотик кнопки, зроблять використання KACO Lemo Calculator ще трохи приємнішим.
Пристрій автоматично вимикається, якщо ним довго не користуватися.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Простий калькулятор |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Товщина | 26.5 мм |
| Вага | 123 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴





