
Складаний електрочайник Xiaomi Deerma Liquid Heater (Electric Heat Kettle) DEM-DH202
1 399 ₴
- В наявності
- Код: DEM-DH202
+380 (99) 133-44-88
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xiaomi Deerma Liquid Heater- це портативний електрочайник, зі складною конструкцією.
Пристрій може легко складатися, зменшуючись вдвічі та залишаючи місце для інших речей у багажі під час подорожі або у відряженні. Ви зможете взяти його куди завгодно, просто склавши. Ручка складається у відсік на нижній частині чайника.
Чайник виготовлено з висококласних матеріалів, має гарний функціонал і відмінні технічні характеристики. Він виконаний з якісної нержавіючої сталі та щільного силікону.
Обсяг чайника становить 0,6 літра.Цього об'єму вистачить на 2 або 3 чашки з чаєм, кавою або іншим напоєм.
Чайник закипає досить швидко, всього за 4 хвилини. Чайник легко чистити і зберігати.
Чайник підтримує температуру і включається сам, коли температура води опускається до 88 градусів.
Пристрій може легко складатися, зменшуючись вдвічі та залишаючи місце для інших речей у багажі під час подорожі або у відряженні. Ви зможете взяти його куди завгодно, просто склавши. Ручка складається у відсік на нижній частині чайника.
Чайник виготовлено з висококласних матеріалів, має гарний функціонал і відмінні технічні характеристики. Він виконаний з якісної нержавіючої сталі та щільного силікону.
Обсяг чайника становить 0,6 літра.Цього об'єму вистачить на 2 або 3 чашки з чаєм, кавою або іншим напоєм.
Чайник закипає досить швидко, всього за 4 хвилини. Чайник легко чистити і зберігати.
Чайник підтримує температуру і включається сам, коли температура води опускається до 88 градусів.
Характеристика:
- Бренд: Xiaomi Deerma
- Модель: DH202
- Матеріал корпусу: пластик, силікон
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь 304
- Складаний: Так
- Висота в розкладеному вигляді: 19,4 см
- Висота в складеному вигляді: 9,4 см
- Живлення: від мережі 220 В
- Включення: коли температура води опускається до 88 градусів
- Довжина дроту: 0,5 метра
- Потужність: 600 Вт
- Обсяг чайника: 0,6 літрів
- Швидкість закипання: 4 хвилини
- Знімна ручка: Так
- Вага: 0,5 кг
Комплект поставки:
- Чайник
- Керівництво користувача
- Коробка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик, Силікон |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴





