Комплектація з картриджем! Оновлена версія популярного дозатора, тепер із вбудованим акумулятором!
Безконтактний диспенсер для мила Xiaomi Mijia - це чудовий аксесуар для дому чи
офісу. Він дозволяє підтримувати гігієну рук, не торкаючись пристрою, тобто повністю уникаючи контакту з поверхнею.
Аксесуар заощаджує миючий засіб (купується окремо), створюючи з рідини піну, яка добре очищує руки.
Пристрій виконаний у фірмовому стилі Xiaomi. Корпус лаконічний, білий, виглядає дуже легко та мінімалістично.
Для взаємодії з диспенсером потрібно тільки піднести руки - сенсор "зрозуміє", що користувач поряд і видасть потрібну порцію мила у вигляді піни.
При видачі мила на верхній частині корпуса починає світитися логотип компанії, сам сенсор працює доволі швидко, тому довго очікувати порцію миючого засобу не прийдеться.
Із Xiaomi Mijia Automatic Induction Soap Dispenser процес миття рук буде більш гігієнічним, а будь-яка кімната отримає гарний декор.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Тип управління | Електронне |
| Вага | 0.64 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 7.3 см |
| Глибина | 9.8 см |
| Діаметр | 7.3 см |
| Об`єм | 320 мл |
- Ціна: 949 ₴





