Електробритва Xiaomi Enchen BlackStone 3D забезпечить чисте та комфортне гоління всього за хвилину.
Ергономічний корпус, зручно розташовується в руці, невеликі розміри та бездротова конструкція, завдяки чому ви зможете користуватися бритвою де завгодно, не прив'язуючись до розеток.
Бритва має три головки, точно повторює контури обличчя, щільно прилягає і плавно ковзає по шкірі, повністю зрізуючи волоски вже за один прохід.
Високоякісні ріжучі елементи забезпечують чисте гоління за мінімального тиску на шкіру. Ножі для гоління та сітки з японської сталі заточені за спеціальною технологією. Під час роботи приладу відбувається автоматичне заточування ножів, завдяки чому бритва надовго зберігає високу якість гоління.

Ергономічний корпус, зручно розташовується в руці, невеликі розміри та бездротова конструкція, завдяки чому ви зможете користуватися бритвою де завгодно, не прив'язуючись до розеток.
Бритва має три головки, точно повторює контури обличчя, щільно прилягає і плавно ковзає по шкірі, повністю зрізуючи волоски вже за один прохід.
Високоякісні ріжучі елементи забезпечують чисте гоління за мінімального тиску на шкіру. Ножі для гоління та сітки з японської сталі заточені за спеціальною технологією. Під час роботи приладу відбувається автоматичне заточування ножів, завдяки чому бритва надовго зберігає високу якість гоління.
УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ESM
Технологія розумного гоління ESM контролює процес на всіх його етапах. Система оптимально витрачає енергію, забезпечуючи ефективнішу і тихішу роботу приладу (67 дБ) порівняно зі стандартними електробритвами. Спеціальна функція захисту від защемлення не дає змоги волоскам застрявати під час гоління, для цього система ESM підтримує високу швидкість і крутний момент, навіть якщо заряд батареї перебуває на мінімальному рівні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Вага | 0.139 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴







