Лазерний далекомір Duka LS-P - цінний прилад, який спрощує всі виміри та розрахунки відстані.
Далекомір випромінюватиме лазерний промінь на об'єкт, фотоелектричний компонент приймає лазерний промінь, відображений від об'єкта, і таймер вимірює час від передачі та обчислює відстань від інструмента до об'єкта. Точність вимірювання приладу наближається до 1 мм, що ставить його на рівні з професійними моделями.
Продуманий дизайн
Лазерний далекомір виконаний з алюмінію та ABS-пластику, має невеликий розмір та вагу. Цілісний корпус має матове, приємне на дотик покриття, за рахунок застосування п'ятикратної піскоструминної обробки. Девайс оснащений монохромним РК-дисплеєм з підсвічуванням, на корпусі є дві кнопки для перемикання між функціями та роз'єм для підзарядки.
Далекомір випромінюватиме лазерний промінь на об'єкт, фотоелектричний компонент приймає лазерний промінь, відображений від об'єкта, і таймер вимірює час від передачі та обчислює відстань від інструмента до об'єкта. Точність вимірювання приладу наближається до 1 мм, що ставить його на рівні з професійними моделями.
Продуманий дизайн
Лазерний далекомір виконаний з алюмінію та ABS-пластику, має невеликий розмір та вагу. Цілісний корпус має матове, приємне на дотик покриття, за рахунок застосування п'ятикратної піскоструминної обробки. Девайс оснащений монохромним РК-дисплеєм з підсвічуванням, на корпусі є дві кнопки для перемикання між функціями та роз'єм для підзарядки.
Ємний акумулятор
Гаджет заряджається за допомогою USB-кабелю через порт USB-Type C, підтримуючи технологію швидкого заряду. Об'єм акумулятора ємністю 200 мАг розрахований на 3,5 тис. вимірювань.
Великий функціонал
За допомогою лазерного далекоміра від бренду Duka можна зробити розмітку однакових відрізків, виміряти найбільшу та найменшу відстань, розрахувати значення кута, площі, об'єму, одиничний та безперервний вимір, функцію Піфагора.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.05 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 40 м |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 22 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴




