Xiaomi Amplifier Pro призначений для розширення Wi-Fi покриття та посилення сигналу вашого бездротового маршрутизатора. Цей компактний репітер працює на частоті 2.4 ГГц та забезпечує швидкість до 300 Мбіт/с.
Розширювач зони Wi-Fi Xiaomi Amplifier Pro збільшить покриттяЧим більше техніки з'являється в нашому будинку, тим частіше виникає потреба збільшити потужність і зону покриття Wi-Fi роутера, щоб сигнал добре ловив і в кухні, і в спальні, і у вітальні. А іноді треба дотягнути і до альтанки на подвір'ї будинку, щоб улітку можна було з комфортом влаштуватися там із ноутбуком пограти та попрацювати. І вирішенням цих проблем стане розширювач зони Wi-Fi Xiaomi Amplifier Pro.
Підтримка технології MIMO 2x2 та швидкість до 300 Мбіт/с
Ретранслятор забезпечує не тільки швидкість передачі даних до 300 Мбіт/с, а й підтримку найкрутішої технології MIMO. Така інновація дає можливість суттєво покращити якість зв'язку одночасно для кількох підключених пристроїв.
Дві зовнішні антени та керування зі смартфона
Для забезпечення якісного та стабільного сигналу дві зовнішні антени. Також виробник зробив свій гаджет розумним, додавши можливість синхронізації зі смартфоном за допомогою спеціальної мобільної програми.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Репітер |
| Стандарт зв'язку | Wi-Fi |
| Регулювання посилення | Ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 54.5 мм |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









