Розроблена спеціально для дитячого взуття.
Xiaomi Sothing Circle Shoe Dryer - незамінний помічник після прогулянок калюжами або снігом, які так люблять діти.
Сушарка ефективно видалить вологу з взуття, а також виконає дезодорування та стерилізацію.
З цим пристроєм Ви зможете легко підтримувати дитяче взуття у хорошому стані.
Ключові особливості:
- відповідна довжина стопи: 120-180 мм;
- поширення тепла на 360 °;
- постійна температура нагріву;
- вогнестійкий матеріал;
- безпечний нагрівальний елемент PTC.
Установлення таймера тривалості сушіння
Ви також можете встановити тривалість процесу сушіння взуття на 3/6/9 годин. В результаті ви зможете видалити вологу і неприємних запах вогкості не тільки з туфель або мокасин, а навіть з утепленого зимового взуття.
Корпус Xiaomi Sothing Circle Shoe Dryer виготовлений із вогнестійкого матеріалу ABS UL94 VO.
Температура поверхні пристрою підтримується на рівні 50-60°C, що запобігає утворенню опіків при випадковому дотику.
Температура нагрівальних елементів PTC може сягати 150°C.
На поверхні є 432 отвори, що забезпечують циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі, за рахунок чого взуття просушується рівномірно.
Пристрій відрізняється легкістю та портативністю, важить лише 205 г.
Дитяча сушарка для взуття Xiaomi Sothing Circle Shoe Dryer стане в нагоді вдома і в поїздці - вона не просто безпечно і швидко висушить взуття, але і позбавить бактерій, що викликають неприємний запах.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Вага | 0.205 кг |
- Ціна: 599 ₴





