
Сушка для взуття з таймером Xiaomi Sothing Loop Stretchable Shoe Dryer White (DSHJ-S-2111 (A/B))
800 ₴
- В наявності
- Код: 3227165
Сушарка розсувна для взуття Xiaomi - це невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки.
174*68*36мм розмір у зібраному стані
209*68*36мм розмір у розсунутом стані
Телескопічна конструкція розрахована на 28 – 45 розміри ноги.
Електрична сушарка Xiaomi Sothing Zero-Shoes Dryer DSHJ-S-2111 допоможе без найменших зусиль висушити взуття.
Установлення таймера тривалості сушіння
Ви також можете встановити тривалість процесу сушіння взуття на 3/6/9 годин. В результаті ви зможете видалити вологу і неприємних запах вогкості не тільки з туфель або мокасин, а навіть з утепленого зимового взуття.
Вона підходить для різних матеріалів, у тому числі натуральної та штучної шкіри, замші, текстилю, нубуку.
Для взуття різних розмірів
Конструкція, що подовжується, зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.
ТЕХНОЛОГІЯ
У сушарку вбудовано нагрівальний PTC-елемент. Простота дизайну і низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів - їхня пожежо- та вибухобезпечність. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру, що дорівнює 55-60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, що викликають неприємний запах.Сушка виготовлена з вогнетривких і вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу. Зручний розмір, невелика вага і стабільна робота зроблять сушарку Sothing Loop Stretchable незамінним помічником удома, в офісі та в подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Довжина | 209 мм |
- Ціна: 800 ₴




