Акумуляторна машинка від катишок з дисплеєм.
Використовується для видалення катишків з одягу, меблів та інших поверхонь. Будь-які вироби, від светрів до ковдр, знову матимуть вигляд нових!
ОСОБЛИВОСТІ:
1. Швидка та потужна: моторчик оснащений 3-ма режимами потужності. Насадка з 6 лезами, вони швидко видаляють зайві нитки, що стирчать, вовняні кульки та пух.
2. Світлодіодний цифровий дисплей: ви можете чітко бачити заряд акамулятора та швидкість передачі на екрані, дуже зручно та інтуїтивно зрозуміло.
3. Тривалий час роботи: вбудований акумулятор ємності 1200 мА, його можна використовувати всю зиму після повної зарядки.
4. Широке застосування: компактний та легкий девайс, зручний для перенесення. Підходить для зимового одягу, носків, плюшевих іграшок, ковдр, автомобільних подушок, диванів, килимів, постільних речей і т.д.
Матеріал: ABS
Розмір: 126 х 73 х 68 мм
Місткість акумулятора: 1200 мАг
Вхід: 5 В/1 А
Робоча температура: 5-35 °C
Потужність моторчика: 2.5 Вт
У КОМПЛЕКТІ:
- 1 х тример
- 1 х USB-кабель для заряджання
- 1 х щіточка для чистки
- 1 х інструкція з використання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joyroom |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 126 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 500 ₴







