Акумуляторна машинка для видалення ковтунців — оживить безліч речей, що кашлатяться.
Прилад обладнаний спеціальним контейнером, у якому збираються зрізані ковтунці. Одним рухом руки ви знімаєте контейнер і викидаєте вміст у сміття.
Щоб машинка для видалення ковтунців працювала ефективно рекомендується:
- у разі заповнення контейнера на 80% очищати його;
- зберігати прилад у сухому місці, не опускати у воду;
- протирати після кожного використання;
- обережно чистити одяг біля ґудзиків, швів, блискавок, приклеєних на одяг елементів, з'єднань;
- річ, яку чиститимуть, класти на рівну поверхню.
Комплектація:
- щіточка для чищення,
- зарядний USB-шнур
- коробка.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Матеріал резервуара | Непрозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 0.165 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

