Безконтактний термометр Xiaomi Mi iHealth (PT3) – це інноваційний та надійний медичний прилад, розроблений за допомогою передових технологій для швидкого та точного вимірювання температури тіла без контакту зі шкірою.
Може бути використаний як у домашніх умовах, так і в медичних установах контролю за здоров'ям.

ОСОБЛИВОСТІ
- Безконтактне вимірювання температури (ви можете виміряти температуру навіть у дітей або сплячих осіб, не турбуючи їх)
- Точність і надійність (німецький інфрачервоний сенсор забезпечує високу точність вимірювання температури)
- Просте використання (просто направте прилад на чоло на відстань близько 3-5 см від тіла та натисніть кнопку. Вимірювання температури займає лише кілька секунд).
- Безконтактний режим і режим режисера (ви можете вимірювати температуру в безконтактному режимі або режимі режисера, коли тримаєте термометр над об'єктом).
- Великий та зручний дисплей (термометр оснащений великим та чітким дисплеєм LCD, на якому відображаються вимірювані температури).
- Автоматичне вимикання (для економії заряду батареї термометр автоматично вимикається після завершення вимірювання).
Термометр працює від батарейок типу 2х ААA.
Рекомендуємо використовувати термометр, коли він повністю заряджений. При критично низькому рівні заряду результати виміру можуть бути неточними.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип термометра | Інфрачервоний |
| Спосіб застосування термометра | Безконтактний |
| Ціна поділки | 0.2 град. |
| Спосіб вимірювання | На лобі |
| Мінімальна температура | 32 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Максимальний час вимірювання | 1 сек |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Звуковий сигнал при підвищеній температурі | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Гнучкий наконечник | Ні |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13.7 мм |
| Ширина | 3.4 мм |
| Висота | 3.9 мм |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴









