Ефективна, високоякісна, функціональна машинка для стрижки волосся.
Усього 1,5 години швидкої зарядки та до 90 хвилин безперервної роботи!
Безпечна для стрижки дітей та людей похилого віку!
ПЕРЕВАГИ:
- керується однією кнопкою
- легка і практична
- безшумна
ОСОБЛИВОТСТІ:
- Встановлюйте довжину просто в межах від 0,7 до 21 мм (ніяких додаткових інструментів чи вмінь не потрібно. Просто рухайте повзунок, регулюючи висоту насадки. У процесі стрижки завжди можна з легкістю одним рухом зменшити або збільшити довжину підстригання волосся.)
- Висока точність керамічного ножа (у порівнянні зі звичайною ріжучою поверхнею з нержавіючої сталі керамічна поверхня в 1,6 рази вища. Вона гладко і плавно ковзає з мінімальним тертям.)

- Два швидкісні режими ( електродвигун Boost280 і частотний перетворювач гарантують високу потужність та стабільність роботи. Для комфорту використання встановлено два швидкісні режими роботи. Для нормального, м'якого волосся підійде звичайний режим на 4500 обертів на хвилину. Якщо необхідно підстригти грубе та густе волосся, використовуйте Турбо режим на 5800 обертів на хвилину, увімкнувши його подвійним натисканням.)
- Безпечна стрижка ( напрямні та керамічний ніж тримера мають закруглені кути, що робить вашу стрижку безпечнішою. Ви не відчуватимете дискомфорт під час стрижки і ризик пошкоджень зводиться до 0. Це особливо важливо при стрижці дітей або людей похилого віку.)

- Розумне керування енергією (високу енергоефективність та відсутність «заїдання» забезпечує наявність системи інтелектуального управління витратою енергії. Система ESM (Energy Smart Manager) контролює живлення та швидкість роботи електродвигуна. Завдяки їй висока швидкість зберігається навіть за низького заряду акумулятора.)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 8 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.7 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Ширина леза | 40.3 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.137 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴






