Відпарювач RAF R.1161G - це простий та зручний в експлуатації прилад, який легко впорається з прасуванням одягу з будь-яких видів тканини, розгладжуванням штор та постільної білизни, допоможе видалити неприємний запах з речей, провести чищення м'яких меблів та килимів.
Особливо корисним відпарювач буде для сімей, де є діти, адже з його допомогою можна з легкістю продезінфікувати іграшки.
Зручний, компактний, мобільний, економічний ручний пароочисник RAF R.1161G можна взяти з собою в будь-яку поїздку, відрядження, подорож або на дачу.
Це недорогий багатофункціональний пристрій повністю змінить Ваше уявлення про догляд за речами та будинком і зробить цей процес максимально легким і комфортним!
ХАРАКТЕРИСТИКА:
- Об'єм резервуару для води: 200 мл;
- Подача пару: 20 г/хв.;
- Довжина шнура 1,7 м;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Матеріал підошви: нержавіюча сталь;
- Розмір: 10х15х22 см;
- Делікатніше за праску;
- Вертикальне відпарювання;
- Кнопка увімкнення;
- Кнопка подачі пари;
- Індикатор живлення;
- Колір зелений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Мірна чаша | Так |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Матеріал парового прасування | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





