Стильний кишеньковий мультитул Xiaomi NexTool Multifunctional Knife
Продуманий дизайн і оптимальний набір інструментів, завдяки чому максимально корисний
- для дрібних ремонтних робіт,
- любителям активного відпочинку,
- туристам, велосипедистам,
- автолюбителям,
- мисливцям
- рибалкам.
10 інструментів в одному:
- стандартні плоскогубці
- хрестова викрутка
- зажимні кліщі
- щипці
- пила
- запальничка
- шлицева викрутка
- відкривачка
- ніж
- ножиці
Інструмент виконаний з легованої сталі та загартований до твердості 50 HRC, тому він не боїться зносу, подряпин, корозії та інших механічних пошкоджень. Крім того, в процесі виробництва збільшується міцність і точність мультитула, а також ретельно контролюється процес складання, що гарантує відповідність найвищим стандартам якості.
БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ
Мультитул Nextool Multifunctional folding knife складається з 48 деталей, які відмінно між собою взаємодіють і не підведуть у відповідальний момент. Завдяки передовим методам і технологіям вдається досягати бездоганної якості збірки. Деталі щільно прилягають одна до одної та утворюють єдиний інструмент для виконання найрізноманітніших завдань.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина у складеному стані | 10.6 см |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 193 г |
| Основні атрибути | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Форм-фактор мультитула | Ніж, Пасатижі, Викрутка, Відкривачка для пляшок |
| Конфігурація | Пасатижі, Ніж, Викрутка, Відкривачка для пляшок, Ножиці, Пила для дерева |
| Кількість інструментів | 10 шт. |
| Довжина: | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







