ПОРТАТИВНИЙ ТЕРМОС І ЧАЙНИК В ОДНОМУ ФЛАКОНІ
Xiaomi Deerma Electric Hot Water Cup - це термос і чайник, який не тільки дозволяє кип'ятити воду, але й підтримує її задану температуру.Важить всього 350 г і має відносно невеликі розміри, тому ви можете взяти його з собою куди завгодно.
Він виготовлений з нержавіючої сталі 304 і захищає вас від ошпарювання завдяки 3-шаровій ізоляції.
Сенсорний екран полегшує керування пристроєм і дозволяє перевіряти поточну температуру напою. Ви можете вказати температуру, до якої буде нагріта вода, в діапазоні 40-90°C з точністю до 1°C.
Кришка 2в1 термоса може використовуватись як кухоль. Вони виготовлені з поліпропілену та безпечні при використанні з харчовими продуктами.
Пристрій автоматично підтримує тепло на обраному рівні до 8 годин.
Має ємність 350 мл. Його розмір нагадує невелику пляшку з водою. Ви можете легко помістити його у валізу, рюкзак чи навіть сумочку і взяти з собою на відпочинок чи у відрядження. Він також стане в нагоді, коли ви їдете з дитиною - ви неодмінно оціните можливість підігріти молоко в будь-який момент.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 0.35 мл |
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип термоса | Питний |
| Матеріал корпусу термоса | Харчовий пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 222 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Вага | 350 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








