Портативна поїлка для собак із вбудованою системою фільтрації
Продумана конструкція пристрою дає змогу поїти вихованця однією рукою.
На прогулянці та в подорожі допоможе вгамувати спрагу.
Особливості:
Собаки п'ють воду, занурюючи язик і захоплюючи його підігнутими краями. Розробники напувалки врахували особливості собачої фізіології. Petkit Travel Waterer отримала жолоб дугової форми, який дозволяє вгамовувати спрагу в дорозі швидше і зручніше для вихованця.
Зручність у дорозі
Вгамовуйте спрагу чотирилапого друга в будь-якій ситуації. Управління подачею води у жолоб здійснюється однією кнопкою, при натисканні якої рідина надходить самопливом. Це дозволяє напувати вихованця однією рукою, в той час як в іншій ви можете тримати повідець або сумку.
Захист від бактерій
Щоб відкритий жолоб напувалки не перетворився на притулок для мікробів та небезпечних бактерій, він виготовлений із антибактеріального матеріалу BioCleanAct™. Цей полімер сертифікований за міжнародними стандартами та повністю нешкідливий для тварин та людей.
Безпечне транспортування
У дорожній напувалці передбачено захист від випадкового натискання. При її активації можна не побоюватися, що кнопка подачі води натиснеться в сумці або рюкзаку, намочивши вміст. Носіть Petkit Travel Waterer разом з іншими речами, адже їх безпеці нічого не загрожує....

Продумана конструкція пристрою дає змогу поїти вихованця однією рукою.
На прогулянці та в подорожі допоможе вгамувати спрагу.
Особливості:
- Жолоб дугової форми
- Захист від бактерій
- Герметична конструкція
- Об'єм – 400 мл
Собаки п'ють воду, занурюючи язик і захоплюючи його підігнутими краями. Розробники напувалки врахували особливості собачої фізіології. Petkit Travel Waterer отримала жолоб дугової форми, який дозволяє вгамовувати спрагу в дорозі швидше і зручніше для вихованця.
Зручність у дорозі
Вгамовуйте спрагу чотирилапого друга в будь-якій ситуації. Управління подачею води у жолоб здійснюється однією кнопкою, при натисканні якої рідина надходить самопливом. Це дозволяє напувати вихованця однією рукою, в той час як в іншій ви можете тримати повідець або сумку.
Захист від бактерій
Щоб відкритий жолоб напувалки не перетворився на притулок для мікробів та небезпечних бактерій, він виготовлений із антибактеріального матеріалу BioCleanAct™. Цей полімер сертифікований за міжнародними стандартами та повністю нешкідливий для тварин та людей.
Безпечне транспортування
У дорожній напувалці передбачено захист від випадкового натискання. При її активації можна не побоюватися, що кнопка подачі води натиснеться в сумці або рюкзаку, намочивши вміст. Носіть Petkit Travel Waterer разом з іншими речами, адже їх безпеці нічого не загрожує....

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 0.4 л |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴





