Електробритва Mijia з плаваючою головкою водонепроникна - це бритва з унікальною конструкцією і функціоналом, яка забезпечує вам максимальний комфорт під час гоління.
Рух бритви легкий і плавний.
Бритва має ергономічний дизайн і чудово тримається в руці.
Також у неї два режими: сухе бриття та вологе бриття з пінкою.
Бритва має невеликий розмір 5,6 см х 3 см х 8,7 см і її легко брати з собою у відрядження, вона не займе багато місця в сумці.
Корпус водонепроникний (ступінь захисту від тимчасового занурення у воду IPX7)
Бритва не поріже вам шкіру завдяки плаваючим головкам. Плаваючі голівки ідеально повторюють контури Вашого обличчя. Кут повороту лез 360 градусів.
Бритва працює тихо, рівень шуму становить лише 60 дБ.
Мотор бритви забезпечує 7200 обертів за хвилину.
Живлення від акумулятора 350 мАч. Зарядний кабель Тype-С йде в комплекті. Час заряду до 2 годин.
Характерики:
Бренд: MiJia
Зарядний кабель Тype-С
Живлення від акумулятора 350 мАч
Час заряду до 2 годин.
Рівень шуму: 60 дБ
Вага: 85.5 грам
Водонепроникність: IPX7
Розмір: 5,6 см 3 см 8,7 см
Швидкість: 7200 обертів за хвилину
Комплект:
Електробритва Mijia
Зарядний кабель Тype-С
Інструкція користувача

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Ні |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 0.146 кг |
- Ціна: 800 ₴






