ENCHEN Blackstone 3 – роторна бритва з трьома гострими лезами для точного та безпечного гоління.
Оснащена вологозахистом та блокуванням включення. У вас буде можливість поголитися навіть якщо не буде світла і води – бритва може працювати до 2 місяців на одному заряді. Ергономічний дизайн рукоятки забезпечує комфорт під час роботи.
ГЛАДКА ШКІРА БЕЗ ЗУСИЛЬ
Якісне та швидке гоління досягається за рахунок гострих японських лез із захисною сіткою. Плаваючі головки повторюють контур обличчя, забезпечуючи безпечне гоління. Ножі автоматично загострюються під час роботи бритви, тому стабільна якість забезпечується тривалий термін. Можна скористатися висувним тримером для догляду за бакенбардами.
Сухе гоління або під душем
Допускається голитися під душем чи промивати деталі під водою.
Ємний акумулятор
Великою перевагою електробритви є автономність до 150 хвилин. Один раз зарядили – і два місяці можна голитися. Для відстеження рівня заряду передбачений яскравий індикатор.
Захист від випадкового ввімкнення
ENCHEN Blackstone 3 оснащена додатковою функцією блокування увімкнення. Можна спокійно переносити/перевозити бритву, до того ж пристрій досить компактний.

Оснащена вологозахистом та блокуванням включення. У вас буде можливість поголитися навіть якщо не буде світла і води – бритва може працювати до 2 місяців на одному заряді. Ергономічний дизайн рукоятки забезпечує комфорт під час роботи.
ГЛАДКА ШКІРА БЕЗ ЗУСИЛЬ
Якісне та швидке гоління досягається за рахунок гострих японських лез із захисною сіткою. Плаваючі головки повторюють контур обличчя, забезпечуючи безпечне гоління. Ножі автоматично загострюються під час роботи бритви, тому стабільна якість забезпечується тривалий термін. Можна скористатися висувним тримером для догляду за бакенбардами.
Сухе гоління або під душем
Допускається голитися під душем чи промивати деталі під водою.
Ємний акумулятор
Великою перевагою електробритви є автономність до 150 хвилин. Один раз зарядили – і два місяці можна голитися. Для відстеження рівня заряду передбачений яскравий індикатор.
Захист від випадкового ввімкнення
ENCHEN Blackstone 3 оснащена додатковою функцією блокування увімкнення. Можна спокійно переносити/перевозити бритву, до того ж пристрій досить компактний.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Дисплей | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Вага | 0.139 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴




