Geemy GM-416 - це стайлер-випрямляч для укладання волосся, що допоможе своїй власниці у щоденному створенні ідеальної зачіски. Вирівнювач підходить для усіх типів та текстур волосся. З його допомогою можна досягти ідеально рівного волосся або, навпаки, накрутити ефектні кучері, що дає простір для фантазії та дозволить експериментувати зі своїм образом.
Інструмент легкий та зручний у використанні, чудово підходить як для повсякденного використання у домашніх умовах, так і для професіоналів в салонах краси. Маючи в своєму арсеналі цей стайлер, можна значно знизити витрати та час на відвідування салонів краси.
Керамічне покриття робочих пластин мінімізує ризик пошкодження волосся під час укладання, зменшує його пухнастість та позбавляє зайвої статичної електрики, а терморегулятор дозволяє підібрати оптимальну температуру для досягнення найкращого результату в залежності від типу та стану волосся.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Плоскі щипці | Так |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 150 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 499 ₴







