ЯКІСНА НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ
Нержавіюча сталь проходить через 84 складні процеси кування та формування, деяких етапів шліфування та полірування, обробку поверхні корундовим піском для отримання гладкої та делікатної поверхні.
КЕЙС ІЗ МАГНІТНОЮ КОНСТРУКЦІЄЮ
Усі 5 предметів набору поміщені у компактний кейс для зберігання. Інноваційна магнітна конструкція кейсу полегшує зберігання. Виготовлений кейс із практичного АБС-пластику, має досить легку вагу та компактні габарити розміром 65 x 104 x 17.3 мм, тому набір легко покласти у рюкзак та носити його із собою.
КУСАЧКИ ДЛЯ НІГТІВ
Кусачки для нігтів з унікальною мікродуговою вигнутою конструкцією лез товщиною 0.02 мм, пройшли суворі випробування на міцність.
КУСАЧКИ ДЛЯ КУТИКУЛ
Кусачки для кутикул мають незвичайну конструкцію з похилим лезом, яка легко проникає у краї нігтів і спрощує видалення змертвілої шкіри.
ПИЛКА ДЛЯ НІГТІВ
Тонка пилка призначена для полегшення розгладжування нігтів, не пошкоджуючи їх*.
*Зверніть увагу, що користувач повинен дозволити поверхні пилки та нігтю утворювати кут 45°, це допомагає заощадити зусилля та полегшити процес «розгладження» нігтів.
НОЖИЦІ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ
Ножиці для видалення волосся з носа мають обтічний дизайн лез, що відповідають різним потребам, таким як стрижка волосся в носі, брів і т.д.
КЮРЕТКА ДЛЯ ВУХ
Кюретка із закругленим кінчиком та м'яко загостреними краями, дозволяє легше, чистіше та точніше видаляти вушну сірку, не пошкоджуючи внутрішню стінку слухового проходу.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Комплектація пилочками | Двостороння, Для додання форми, Для шліфування |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Форма робочої частини шабера | Овальна |
| Косметологічна кюретка | Так |
| Книпсер | Так |
| Рашпіль | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 17.5 мм |
- Ціна: 380 ₴





