
Сушка для взуття Xiaomi Sothing Loop Stretchable Shoe Dryer White (DSHJ-S-2111 (A/B))
700 ₴
- В наявності
- Код: 3227163
+380 (99) 133-44-88
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка розсувна для взуття Xiaomi - це невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки.
Електрична сушарка Xiaomi Sothing Zero-Shoes Dryer DSHJ-S-2111 допоможе без найменших зусиль висушити взуття.
Вона підходить для різних матеріалів, у тому числі натуральної та штучної шкіри, замші, текстилю, нубуку.
Для взуття різних розмірів
Конструкція, що подовжується, зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.
Простота дизайну та низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою.
ТЕХНОЛОГІЯ
У сушарку вбудовано нагрівальний PTC-елемент. Простота дизайну і низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів - їхня пожежо- та вибухобезпечність. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру, що дорівнює 55-60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, що викликають неприємний запах.Сушка виготовлена з вогнетривких і вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу. Зручний розмір, невелика вага і стабільна робота зроблять сушарку Sothing Loop Stretchable незамінним помічником удома, в офісі та в подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Довжина | 209 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



