
Сушка для взуття Xiaomi Sothing Zero Shoes Dryer з таймером, біла (+перехідник у подарунок)
700 ₴
- В наявності
- Код: 3050280
+380 (99) 133-44-88
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка Sothing Zero-One — зручний і ефективний інструмент, створений спеціально для того, щоб швидко просушити Ваше взуття та шкарпетки.
ОСОБЛИВОСТІ
ОСОБЛИВОСТІ
- швидко нагрівається
- таймер на 3, 6 або 9 годин
- розподілення тепла на 360°
- сушіння взуття за постійної температури
- безпечний нагрівальний елемент PTC
- довговічний вогнестійкий матеріал
- запобігає розмноженню бактерій, , що викликають неприємний запах
Пристрій обладнаний таймером, який дозволяє встановити тривалість процесу сушіння на 3, 6 або 9 годин.
На поверхні є 1532 отвори, що забезпечують циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі, завдяки чому взуття рівномірно просушується.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Вага | 0.265 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



