Професійна кавомолка Xiaomi може зробити помол під Гейзер, Сифон, Пуровер, V60, чашка, френч-прес, аеропрес.
ОСОБЛИВОСТІ
ОСОБЛИВОСТІ
- двигун з міді з низьким рівнем шуму
- керамічні жорна
- кілька режимів помолу (від тонкого до грубого)
- потужна літієва батаре ємністю 1800 мАг (заряджається за допомогою USB Type-C)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 25 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 25 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Ні |
| Імпульсний режим | Ні |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Матеріал жорнів | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴










