Дана модель РH-метра чудово підходить як для вимірювання рівня РH в будь-якій штучній водоймі або рідині.
У КОМПЛЕКТІ 3 КАЛІБРУВАЛЬНІ ПОРОШКИ
Пристрій відрізняється швидкістю вимірювань та точністю.
Перевага цього приладу проти паперових тестерів очевидна, точність паперових смужок сильно залежить від людського фактора, тому що не завжди вдається точно порівняти на око колір індикаторного папірця з колірною таблицею.
Порядок вимірювань простий - зануріть прилад електродом у рідину і показання pH відобразяться на екрані.
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ
У КОМПЛЕКТІ 3 КАЛІБРУВАЛЬНІ ПОРОШКИ
Пристрій відрізняється швидкістю вимірювань та точністю.
Перевага цього приладу проти паперових тестерів очевидна, точність паперових смужок сильно залежить від людського фактора, тому що не завжди вдається точно порівняти на око колір індикаторного папірця з колірною таблицею.
Порядок вимірювань простий - зануріть прилад електродом у рідину і показання pH відобразяться на екрані.
ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ
- Перед першим використанням промийте електрод дистильованою водою та висушіть його фільтрувальним папером.
- Зніміть ковпачок і увімкніть прилад, потім помістіть прилад у вимірювану рідину до рівня закритої кришки.
- Злегка помішуючи, дочекайтеся результатів на дисплеї, приблизно 30 секунд.
- Після використання промийте електрод і вимкніть прилад.
- Завжди зберігайте прилад із закритим ковпачком.
КАЛІБРУВАННЯ
- У три чистих контейнери налийте по 250 мл дистильованої води.
- У кожен із контейнерів насипте один із порошків: 4.01, 6.86, 9.18.
- Перемішайте та дочекайтеся повного розчинення.
- Якщо необхідна точність становить ±0.1 pH, відкалібруйте прилад на позначці 6.86.
- Якщо необхідна точність становить ±0.01 pH, відкалібруйте прилад за трьома точками (6.86, 4.00, 9.18).
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Діапазон вимірювання: 0.00 – 14.00 pH
Крок вимірювання: 0.01 pн
Точність: ±0.01 pH
Робоча температура: 0-60 °C
Живлення: від 2 батарейок-таблеток LR44 (вже встановлені)
Розмір: 15.5 х 3.1 х 1.7 см
Вага: 50 г
Комплектація: PH-метр, 3 пакетики з порошком для калібрування, пластиковий кейс для зберігання, інструкція англійською мовою.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портативний |
| Мінімальний діапазон вимірювань | 0 pH |
| Максимальний діапазон вимірювань | 14 pH |
| Ціна поділки | 0.01 pH |
| Похибка, +/- | 0.01 pH |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Монітор | |
| Монітор | VFD |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Колір символів | Чорний |
| Загальні | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 0.05 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴






