Електрична сушарка - це простий і ефективний спосіб зберегти ваше взуття сухим, свіжим і гігієнічним!
Працює від мережі.
Знищує 99% грибків та бактерій!
ПЕРЕВАГИ:
- Антибактеріальна дія.
- Таймер із автовідключенням.
- Для всіх видів взуття.
- Зручне підключення.
- Портативність та компактність.
- Швидке висихання.
- Для дому та офісу.
Таймер з автоматичним вимкненням дозволяє встановити певний час сушіння, запобігаючи надмірному впливу та зберігаючи якість взуття.
Підходить для будь-яких типів взуття та розмірів, шкарпеток та рукавиць.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Область застосування | сушка взуття, сушіння рукавичок |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴








