Інноваційний перкусійний масажер має високу функціональність та ефективність масажера. Він має достатній тиск для ретельного масажу і розігріву м'язів, має різні режими роботи та контроль потужності, при цьому залишається легким і компактним. Також його висока швидкість обертання та тривалість роботи акумулятора забезпечують ефективне використання продукту протягом тривалого часу.
Масажний пістолет легко тримати: він важить лише 350 г. Беріть його з собою в дорогу та насолоджуйтесь комфортом.

Потужний
Перкусійний масажер Xiaomi Mijia Mini Fascia Gun 2C має потужність тиску вражаючих 12 кг, здатних проникнути глибоко в тканини, забезпечуючи інтенсивне оздоровлення м'язів та покращення загального стану. Високоефективний двигун потужністю 58 Вт, що забезпечує дивовижну швидкість обертання до 2500 обертів на хвилину, для максимального розслаблення та стимуляції м'язів.

Унікальна функція релаксації на глибину до 6 мм, що забезпечує інтенсивну підготовку м'язів перед тренуванням та зняття напруги після неї.

Унікальна система контролю потужності за допомогою світлового кільця на задній панелі, що надає можливість точно налаштувати силу та глибину масажу, досягаючи максимального комфорту.
Тихий
Рівень шуму всього 40 дБ, що дозволяє насолоджуватися тихим та комфортним масажем, не створюючи додаткового шуму та зовнішніх перешкод.
Можливість налаштування попередніх налаштувань потужності, що дозволяє повторити попереднє налаштування сеансу масажу для швидкого та зручного початку масажу без необхідності повторного налаштування.

Стійкість до поту, що забезпечує більш тривалий термін використання.Масажний пістолет Xiaomi Massage Gun Mini має конструкцію із прихованим розсіюванням тепла, що продовжує термін служби пристрою: піт не проникає всередину корпусу. Робіть собі масаж і не переживайте.
Масажний пістолет легко тримати: він важить лише 350 г. Беріть його з собою в дорогу та насолоджуйтесь комфортом.

Потужний
Перкусійний масажер Xiaomi Mijia Mini Fascia Gun 2C має потужність тиску вражаючих 12 кг, здатних проникнути глибоко в тканини, забезпечуючи інтенсивне оздоровлення м'язів та покращення загального стану. Високоефективний двигун потужністю 58 Вт, що забезпечує дивовижну швидкість обертання до 2500 обертів на хвилину, для максимального розслаблення та стимуляції м'язів.

Унікальна функція релаксації на глибину до 6 мм, що забезпечує інтенсивну підготовку м'язів перед тренуванням та зняття напруги після неї.

Унікальна система контролю потужності за допомогою світлового кільця на задній панелі, що надає можливість точно налаштувати силу та глибину масажу, досягаючи максимального комфорту.
Тихий
Рівень шуму всього 40 дБ, що дозволяє насолоджуватися тихим та комфортним масажем, не створюючи додаткового шуму та зовнішніх перешкод.
Можливість налаштування попередніх налаштувань потужності, що дозволяє повторити попереднє налаштування сеансу масажу для швидкого та зручного початку масажу без необхідності повторного налаштування.

Стійкість до поту, що забезпечує більш тривалий термін використання.
Масажний пістолет Xiaomi Massage Gun Mini має конструкцію із прихованим розсіюванням тепла, що продовжує термін служби пристрою: піт не проникає всередину корпусу. Робіть собі масаж і не переживайте.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Розминаючий масаж |
| Область застосування масажера | Все тіло |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість масажних головок | 3 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість програм | 2 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Індикатор роботи | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 749 ₴








