М'язова напруга в тілі здатна викликати цілу низку проблем, таких як спазми, порушення кровотоку, больові відчуття, обмеження рухової функції. Причиною м'язової напруги може стати порушення будови та функції фасції. Фасція – це щільна сполучна тканина – оболонка для м'язів, внутрішніх органів, кісток та нервових волокон. Уникнути цих проблем можна за допомогою фасціального масажу.
Компанія Xiaomi випустила портативний фасціальний масажер Yunmai Massage Gun Pro Basic (YMJM-551S). За допомогою високочастотної вібраційної стимуляції масажер зменшує адгезію між м'язами та фасцією, що призводить до розслаблення м'язової тканини та зниження навантаження, тим самим відновлюючи енергію у м'язах та відганяючи втому.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:
-
До 3200 обертів в хвилину
-
4 професійні змінні насадки
-
80 днів масажу без підзарядки
- Інтелектуальний захист

Технологія
Масажер Yunmai Massage Gun Pro Basic (YMJM-551S) оснащений безщітковим двигуном потужністю 60 Вт з обертальною силою рівною 106 МН м2, здатним створювати високошвидкісну вібрацію до 3200 оборотів в хвилину, яка проникає в м'язи глибиною до 12 мм. Після фізичного навантаження такий масаж розбиває молочну кислоту, прибирає дискомфорт та болючі відчуття. Безщітковий двигун оснащений технологією шумоподавлення нового покоління, яка контролює рівень шуму на межі до 45 децибелів.
3 рівні інтенсивності масажу можна регулювати в діапазоні від 1800 до 3200 обертів за хвилину.
Насадки
У комплект входять 4 професійні масажні насадки для різних груп м'язів. Щоб забезпечити більш комфортний масаж, Yunmai використовує м'який та нешкідливий для шкіри харчовий силікон для масажних насадок. Унікальна стільникова внутрішня структура забезпечує амортизаційний захист для зменшення пошкодження кісток.




Живлення
Вбудований літієвий акумулятор ємністю 2600 мАг дозволяє Yunmai Massage Gun Pro Basic (YMJM-551S) працювати до 80 днів при використанні 10 хвилин на день на першому рівні.


Зовнішній вигляд
Масажер має Т-подібну форму із закругленими кутами, з ергономічною рукояткою для більш зручного та комфортного використання. Виготовлений із комбінації високоміцного полікарбонату, надлегкого скловолокна та оцинкованих граней.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Область застосування масажера | Передпліччя, Плечі, Стегна, Ікри, Ступні, Шия, Спина, Сідниці, Руки, Ноги, Груди, Все тіло, Щиколотки |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість програм | 3 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Вага | 1.27 кг |
- Ціна: 4 199 ₴









