
Вентилятор портативний Xiaomi Sothing Plume S1 Desktop Fan настільний на акумуляторі 2000 мАгод (DSHJ-S-2102), Бежевий
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3176766
Головні особливості настільного вентилятора Sothing Plume S1 Desktop Fan:
• Розумний цифровий дисплей
Нова версія з цифровим дисплеєм дозволяє легко перевірити заряд батареї, що залишився, в будь-який час, гарантуючи, що ви ніколи не зазнаєте незручності від вимкнення живлення.
• Плавне регулювання швидкості
Більше ніяких обмежень лише низькою, середньою та високою швидкістю. Безступінчасте регулювання швидкості забезпечує плавний перехід від 2.4 до 4.6 м/с простим поворотом, що надає вам точний контроль над потоком повітря.
• Повітряний потік з сімома лопатями
Конструкція з сімома лопатями гарантує, що повітря поділяється на більш дрібні та рівномірні частини, забезпечуючи сильніший, але в той же час м'який потік повітря для миттєвого охолодження та швидкого зниження температури.
• Акумулятор великої ємності
Вбудований акумулятор ємністю 2000 мАгод забезпечує до 4.5 годин безперервної роботи на одному заряді. Повне заряджання займає всього 2 години, забезпечуючи свободу бездротового використання.
• Поворотний механізм
Вбудований поворотний механізм реалізує функцію автоматичного похитування голови – самостійне обертання вентилятора вправо-вліво на кут близько 160°. Вимкнувши цей режим, можна зафіксувати голову під бажаним кутом.
• Низьке енергоспоживання, економічність
При споживаній потужності всього 6 Вт, навіть на максимальній швидкості, він споживає близько 1 кВт·год електроенергії кожні 10 днів (з розрахунку 8 годин використання в день). Насолоджуйтесь охолодженням усе літо за доступною ціною.
Характеристики:
• Модель: DSHJ-S-2102 (S1)
• Ємність акумулятора: 2000 мАгод
• Номінальна напруга: 5 В
• Номінальна вхідна потужність: 10 Вт
• Зарядний порт: USB Type-C
• Час роботи від акумулятора: до 4.5 год
• Час заряджання: ~ 2 год
• Особливості: дисплей, безступінчасте регулювання швидкості, поворотний механізм
• Матеріал: ABS-пластик
• Матеріал лопаті: пластик
• Кількість лопатей: 7 шт.
• Колір: бежевий, абрикосовий
• Розміри: 236 х 169 х 120 мм
• Вага: 388 г.
В комплекті:
• Вентилятор Sothing Plume Desktop Fan DSHJ-S-2102 (S1), Apricot White
• Зарядний кабель
• Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 70 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 160 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Датчик температури | Ні |
| Час роботи від акумулятора | 5 годин |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 236 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.388 кг |
- Ціна: 1 100 ₴



