Кухонні ваги Xiaomi ATuMan DUKA ES2 Electronic Scale із сенсорною панеллю та вбудованим акумулятором мають чорний колір та мінімалістичний дизайн, а також обзавелися сучасним роз'ємом для зарядки USB Type-C. Є можливість перемикання між унціями, грамами, кілограмами, фунтами та мілілітрами. Інформація про зважування відображається на LED-екрані діагоналлю 3,23 дюйми.
Вбудований акумулятор ємністю 450 мАч разом з економним процесором забезпечать до 200 днів роботи. LED екран має чорний фон і білі цифри тому вагами зручно користуються як у приміщенні так і просто неба.
Основні характеристики:
Допустима вага: до 5 кг
Градації: 0,1 г
Точність: ± 2 г
Автовимикнення: 300 сек
Тип управління: сенсорне
Акумулятор: літій-полімерний (450 mAh/1,665 Wh)
Поверхня: загартоване скло 4Н
Метод заряджання: USB Type-C
Захист: IP65
Дисплей: LED (3,23 дюйма)
Одиниці виміру: г, мл, кг, унції, фунти
Габарити: 20х15х1.6 см
Вага: 386 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Максимальна вага | 5 кг |
| Конструкція тари | платформа |
| Знімна тара | Ні |
| Матеріал тари | скло |
| Точність вимірювання | 2 г |
| Тип елементів живлення | інші |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Грам, Кілограми, Унції, Міліграми, Фунти |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 0.386 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴





