
Сушарка для взуття Xiaomi Sothing Loop Stretchable Shoe Dryer Фіолетова
649 ₴
- В наявності
- Код: 3227164
+380 (99) 133-44-88
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xiaomi Sothing Loop Stretchable Shoe Dryer
Xiaomi Sothing Stretchable Shoe Dryer - невеликий, але дуже потужний пристрій, який швидко висушить ваше взуття та шкарпетки. У мокру і дощову погоду дуже легко промочити ноги, а це створює не тільки неприємні відчуття, а й загрожує здоров'ю.
Технологія
У сушарку вбудовано нагрівальний PTC-елемент. Простота дизайну і низьке енергоспоживання забезпечують економічність цього пристрою. Важлива властивість PTC-елементів - їхня пожежо- та вибухобезпечність. Температура ядра нагрівального елемента досягає 150°C, а поверхня підтримує постійну температуру, що дорівнює 55-60°C. Ця температура вбиває всі мікроорганізми і не дає розмножуватися бактеріям, що викликають неприємний запах.
Рівномірне і швидке висушування
Два нагрівальні елементи розміщені на двох кінцях кільцеподібної пластини, яка може рівномірно розсіювати тепло, прискорюючи випаровування води і змушуючи вологе взуття швидко ставати сухим.
Продумана конструкція
Шнур живлення підходить до сушарки під кутом 90°, що дає змогу уникнути переломів у місці з'єднання та підвищує зручність встановлення сушарки.
Циркуляція гарячого повітря без "мертвих зон"
Поверхня виробу забезпечена 1926 отворами. Сушка рівномірно просушує підошву і верхню частину взуття, утворюючи циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі.
Для взуття різних розмірів
Конструкція, що подовжується, зберігає ефективність сушіння на високому рівні незалежно від розміру взуття.
Матеріали
Сушка виготовлена з вогнетривких і вогнестійких матеріалів. Автоматичний процес карбонізації зупиняє процес горіння, забезпечуючи надійну роботу. Зручний розмір, невелика вага і стабільна робота зроблять сушарку Sothing Loop Stretchable незамінним помічником удома, в офісі та в подорожі. Ваше взуття завжди буде сухим.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴

