
Сушарка для дитячого взуття Xiaomi Sothing Circle Shoe Dryer Рожева (з таймером)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6933172101326
+380 (99) 133-44-88
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефективне видалення вологи та неприємного запаху
Завдяки термічному ефекту сушарка для взуття може видаляти вологу із взуття, а також дезодорувати та стерилізувати. Форма сушарки для взуття Sothing Circle Children's Shoe Dryer точно відповідає формі взуття і може бути встановлена безпосередньо всередину.
2 вбудовані елементи PTC
Ця сушарка для взуття має два вбудовані нагрівальні елементи PTC. Температура нагрівального елемента може досягати 150 °C. Водночас вона використовує стандартний штекер 220 В для забезпечення живлення пристрою, щоб позбутися обмеження потужності інтерфейсу USB.
1532 дрібнопористих отвори
На поверхні є 1532 дрібнопористих отвори для випромінювання тепла. Вони забезпечують циркуляцію гарячого повітря в замкнутому просторі, рівномірно висушуючи взуття від вологи.
Установлення таймера тривалості сушіння
Ви також можете встановити тривалість процесу сушіння взуття на 3/6/9 годин. В результаті ви зможете видалити вологу і неприємних запах вогкості не тільки з туфель або мокасин, а навіть з утепленого зимового взуття.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.205 кг |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

